کیف پول کهن چرم مدل Lwk48

د بود.
اگر به دليل داشتن تنوع شغلي و كاري مجبور هستيد كه یک‌سری تا كارت اعتباري داشته باشيد و يا ملزم به همراه داشتن آن در كيف خودتان هستيد ديگر نگران نباشيد. يكي بیشتراز همين گونه كيف‌ها كه تیم طراحان نيشتمان براي شما اجرا كرده و توانسته اين معظل شما را برطرف كند كيف جور 126 مي‌باشد كه داراي محفظه‌هاي زيادي براي كارت‌هاي اعتباري شما مي‌باشد و كساني كه مشكل پسند میباشند براحتي مي‌توانند با اين كيف كنار بيايند و آن را بعنوان انتخابي دلخواه بردارند. اين كيف كه قد بلندي داراست طوري طراحي شده كه اسكناس هاي شما سوای تا خوردن درآن نگه داشته مي‌شود و همچنين مي‌توانيد اسكناس‌هايتان را نوع بندي شده در كيف جايي دهيد. ابعاد كيف 10 × 20 سانتي‌متري را مي‌توانيد به آساني در جيب كت يا پالتوي خودتان نگه‌داري كنيد. رنگ آن مشكي و به آساني با هر رنگ و خرقه و يا كفش و كمربندي ست مي‌شود. در اين كيف 9 محفظه براي اسكناس و 19 محفظه براي كارت اعتباري لحاظ شده است. در اين كيف جاي دو عدد عكس طراحي شده كه مي‌توانيد دو عكس خانوادگي را در آن جاي دهيد تا در مواقع خستگي ناشي بیش تر از عملکرد و فعاليت روزانه حس عالی و محبت آميزي را به شما القا دهد. مدل چرم به كار رقته در اين كيف از جور چرم طبيعي بوده كه با دسن هنرمندان ايران زمين رنگ شده و جلوه‌ايي ار هنر و ذوق ايراني را در خویش جاي داده است.

ساخت و دوخت كيف و كفش با مواد متفاوت و متفاوتي چهره مي‌گيرد كه بیشتراز پركاربردترين و پرطرفدارترين آن‌ها، مي‌توان بیش تر از چرم نام برد. چرم‌هاي طبيعي با تنوع زياد و در رنگ‌هاي متنوعي توليد مي‌شوند. «كيف پول جيبي چرمي گالري ستاك طرح دو دكمه» نمونه زيبايي بیش تر از تولیدات چرمي و بیش تر از توليدات گالري ستاك است. اين محصول به‌صورتي كيفي جيبي و مربعي شكل ديده مي‌شود. جنس اين كيف پول، چرم گاويست و ابعادي حدود 10.5 × 10.5 دارد. باطن اين محصول يك عدد جاي اسكناس، دو عدد جيب و چهار عدد جاي كارت دارد. نصیب بيروني به‌صورت بی آلایش و تكه چرمي كه روي آن دو دكمه فشاري وجود داراست ديده مي شود. اين كيف زيبا مي‌تواند هديه مناسبي براي براي يك دوست و يا عزيزي باشد تا بیش تر از كيفيت و مرغوبيت آن لذت ببرند. براي نگهداری بیشتراز تولید ها چرمي بايد ذكر شود خوب تر می‌باشد با واكس‌هاي تهيه شده بیش تر از مواد طبيعي جلا يابند.
برای خرید آنلاین یک کیف پول، فاکتورهای زیادی می تواند تاثیرگذار باشد. در شرایطی که از لحاظ ظاهری مسئله پسند شما باشد، کیفیت آن بایستی مورد ارزیابی قرار گیرد. برند شناخته شده‌ی «درسا» در زمینه‌ی طراحی و ساخت اکسسوری‌های چرم قدمت متعددی داراست و در محصولات خویش از چرم ارگانیک فایده می‌برد. بدین ترتیب خیالتان از کیفیت این کیف پول مردانه راحت باشد که به زیبایی و به شکل طولانی دوران همراهی‌تان خواهد کرد. کیف پول چرمی مارک ایرانی «درسا» (Dorsa) به صورت کتی یا به اصطلاح پالتویی طراحی شده و به اسکناس آسیبی وارد نخواهد شد. کیف پول مدل (2460) در ابعاد 10 × 19 × 2 سانتی‌متر میباشد و در دو رنگ قهوه ای و مشکی تعبیه شده است. چرم فایده شده در این کیف پول جنسی بیش تر از چرم ارگانیک از نوع گاوی با طرح کروکو داراست و تضمین خوبی برای کیفیت آن محسوب خواهد شد. این کیف به چهره کتابی یا معمولی باز خواهد شد و بر روی آن مارک درسا به زیبایی حک شده است. در یک طرف کیف دو محفظه در ابعاد اسکناس طراحی شده و 8 عدد محفظه برای کارت اعتباری لحاظ شده است. در زندگی امروزی تعداد کارت اعتباری هر روز رو به افزایش میباشد و ولی گم نکردن و مدام در دسترس بودن آن‌ها مسئله‌ی ضروری محسوب می‌شود. براین اساس قرار به چنگ آوردن هر کدام از کارت اعتباری‌ها در محفظه‌ی خاص خودش، تاثیر نیکی خواهد داشت. در طرف دیگر کیف پول یک محفظه برای اسکناس و یک محفظه برای قرار دادن عکس عزیزان‌تان در حیث گرفته شده است. یک سری محفظه هم برای کارت‌های ویزیت با ابعاد متفاوت تعبیه شده که مسلما خالی نمی‌مانند. این کیف پول چرم میتواند یک انتخاب زیبا و شکیل برای آقایان باشد.
انواع گوناگون تولید ها چرمي از قبيل كفش، كت و انواع كيف‌ها سبب شده تا تولید ها ساخته‌شده بیشتراز چرم‌هاي طبيعي جزء پركاربرد و محبوب‌ترين اقلام گزینه به کار گیری باشد. توليد كنندگان و طراحان هنر صنعت چرم، براي جذب مشتريان بيشتر، دست به ابتكار و خلاقيت در تولید متنوعي بیش تر از اين تولیدها زده‌اند. «كيف پول مثالين مدل نيم كتي كد 24014» نمونه جالبي بیشتراز يك كيف پول مردانه بوده كه بوسیله گالري مثالين ارايه مي‌شود. اين محصول در ابعاد استاندارد براي قرار دادن پول، طراحي شده و طراحي جالبي دارد؛ كه هم بصورت دو لت و هم سه لت قابل فایده است. چرم طبيعي فایده شده در اين محصول، بزي مرغوب و درجه يك بوده و رنگ قهوه‌اي تيره دارد. اين كيف پول مردانه مي‌تواند هديه ارزشمند و قابلي به عنوان روز مرد يا تولد باشد. در لحاظ داشته باشيد كه براي تميز كردن چرم‌ها نبايد آنان را شست و بهتر میباشد بیش تر از واكس و روغن‌هاي اختصاصی چرم طبيعي استفاده كنيد.
اکسسوری‌های زنانه غالبا تنوع رنگی فراوانی دارا هستند و به تناسب پوشش، رنگ آنها زیاد تاثیرگذار خواهد بود. کیف پول یک کدام از بیش تر از این اکسسوری‌هاست که برای خانم‌ها اهمیت بخش اعظمی دارد. کیف پول برند ایرانی «شهر چرم» (Leather City) با نوع «122144-7» برای استفاده‌ی خانم‌ها عالی به نظر می‌رسد. این کیف بیش تر از پباده سازی ساده‌ای برخوردار می‌باشد و ابعاد مناسبی دارد. برند شهر چرم این کیف را با چرم قرمزرنگ تهیه کرده و یک دکمه‌ی سگکی برای باز و بسته‌کردن آن تعبیه کرده است. در پباده سازی این کیف پول، بیشتراز طرح ساده چرم استفاده شده و برند شهر چرم آن را به صورت کتی (پالتویی) عرضه کرده است. این کیف پول با ابعاد 19 × 10 × 3 سانتی‌متر، فضای نیاز شما را فراهم می‌کند. این کیف با وجود داشتن فضای زیاد، وزنی معادل 154 گرم دارد که برای یک محصول چرمی، وزن نسبتا نیکی باز بینی می‌شود. چرم استفاده‌شده در این کیف پول مقاومت متعددی را ارائه می‌کند؛ از‌این‌رو همراه مناسبی به شکل روزانه خواهد بود. برای محافظت کارت‌های اعتباری خویش نگران نباشید؛ زیرا 12 عدد محفظه برای آنان لحاظ شده است. کیف پول 122144-7 دارنده فضای قابل‌توجهی برای نگهداری بیش تر از کارت ویزیت و اسکناس است. مارک ایرانی شهر چرم این کیف پول را برای استفاده‌ی خانم‌های خوش‌سلیقه طراحی و عرضه کرده است.
این کیف پول کتی فراوان زیبا بیشتراز چرم گاوی طبیعی ساخته شده و این دسته چرم از نوع دباغی شده با گیاه است. طراحی گونه LWS51-1 زیاد بی آلایش و شکیل بوده که همین فرمان منجر محبوبیت آن می‌شود. روی نصیب جلوی کیف نقش فروهر و در پشت کیف نقوش سربازان هخامنشی حکاکی شده و این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارند. طراحی فراوان کاربردی که شامل سه لت جادار می باشد یک لت میانی دارای چندین جای کارت اعتباری و یک جیب زیپ‌دار را به اکران می گذارد . لتی که دربرگیرنده دکمه کلیدی کیف که کیف با آن باز و 4 بسته میشود دارای یک تلق شیشه‌ای در نصیب داخلی می‌باشد که می‌تواند به عنوان جای کارت و یا این که عکس استفاده شود. در لت بعدی جای اسکناس، جای کارت متعدد و یک جای عکس را مشاهده می‌کنیم. «کیف پول چرم ارگانیک قدیمی چرم مدل LWS51-1» فراوان جادار بوده که می‌توانید هر آنچه مسئله مایحتاج شما هست را در دسترس‌تان قرار دهد. این کیف کتی در عین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست است. جهت مراقبت بهتر و تندرست ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت مستقیم و زیاد آفتاب به زمان طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل نیز پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ دسته آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده به کار گیری نکنید و فقط با حوله یا دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید. تولیدات سابق چرم بیش تر از جمله این محصول دربرگیرنده 2 سال گارانتی بوده که هنگام خرید ضمانت طومار کتبی تقدیم مشتری می‌شود.
این کیف پول بسیار زیبا از چرم گاوی ارگانیک ساخته شده و این گونه چرم بیشتراز مدل دباغی شده با گیاه است. بر روی قسمت جلوی کیف نقش سربازان هخامنشی حک شده است. این نقوش رنگ روشن‌تری نسبت به زمینه‌ی قهوه‌ای‌ رنگ کیف دارا‌هستند و این رنگ واضح و برجستگی نقوش سبب ساز شده تا طرح خویش را بهتر نشان دهد. طراحی مضاعف کاربردی این کیف کتی که شامل؛ دو لت و یک صفحه چسبیده به یک کدام از بیشتراز لت‌هاست که مثل کتاب یا این که دفترچه‌ای صفحات آن ورق می‌خورند. یکی‌از بیشتراز لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خود 3 جای کارت و یک جای عکس برای عکس عزیزان‌تان نیز دارد. لت دیگر مشتمل بر یک زیپ و 8 جای کارت است. همینطور صفحه‌ای که در وسط بر روی یکی‌از بیش تر از لت‌ها تعبیه شده در روی خود، 5 جای کارت و یک جای عکس و در روی دیگرش 7 جای کارت دارد. «کیف پول چرم طبیعی کهن چرم دسته LWS47-1» بسیار بی آلایش و شکیل بوده و درعین جادار بودن بسیار سبک و خوش دست هم وجود دارد و بیشتراز این رو خواهان متعددی دارد. این محصول بیشتراز تولیدات این موسسه «کهن چرم» بوده که سال‌هاست در مورد تولید ها چرم فعالیت می‌کند. جهت مراقبت خوبتر و سلامت ماندن این محصولات، بیش تر از قرار دادن در معرض حرارت بدون واسطه و مضاعف آفتاب به مقطع طولانی در جاهایی مانند ذیل شیشه اتومبیل پرهیز کنید. برای تمیز کردن کیف بیش تر از هیچ مدل آستون یا این که اسپری‌های تمیزکننده فایده نکنید و تنها با حوله یا این که دستمال نخی مرطوب تراز چرم را تمیز کنید.
کیف پول درسا دسته 6431 بیشتراز گونه کتی است و برای آقایان پباده سازی شده است. در این کیف 8 محل نگهداری کارت اعتباری، 2 محل نگهداری کارت ویزیت و یک محل برای سکه در نظر گرفته شده است. این مقدار فضا برای یک کیف کتی عالی هست و کاربر می‌تواند تمام کارت‌های مسئله مایحتاج خویش را به سادگی در آن جای دهد. ولی سه محفظه نیز برای قرار دادن اسکناس در حیث گرفته شده است. در تولید مدل 6431 بیشتراز چرم طبیعی گاوی فایده شده که علاوه بر تداوم زیاد، زیبایی خاصی داراست و بسیار شیک است. این کیف پول در ابعاد 3 × 12 × 21 سانتی‌متر پباده سازی شده و تقریبا به اندازه‌‌ای هست که می‌توان بیشتراز آن به عنوان کیف دستی هم فایده کرد. همینطور با اعتنا به این ابعاد می‌توان جور 6431 را در کیف‌های دستی و رو دوشی هم قرار داد. چرم استفاده شده‌ی روی کیف به رنگ قهوه‌ای تیره و با طرح کروکو است که حس لوکس بودن را به کیف می‌دهد. همینطور مارک درسا روی پلاک روی کیف و روی تمام زیپ‌ها حک شده است.
«كيف پول چرم طبيعي كهن چرم جور F1» بیش تر از جنس چرم طبيعي بوده كه اين محصول سه لت بوده و براي مديران كه بيشتر اوقات جامه رسمي مي‌پوشند مطلوب است. ابعاد اين كيف پول 19 در 10 سانتي‌متر می باشد و روي اين كيف طرح هخامنشي به کار گیری شده است. درون كيف يك آلبوم گران قدر و يك آلبوم متوسط وجود دارد. دو جيب در قسمت راست كيف و دو جيب در سمت چپ آن طراحي شده كه يكي بیش تر از جيب‌ها زيپ‌دار بوده و بیش تر از معدود كيف‌هايي است كه درون آن مكاني براي قرار دادن خودكار تعبيه شده است. قالب اين محصول گوشه‌گرد بوده و بیشتراز بهترين گونه چرم، آستر و نخ در توليد آن به کار گیری شده است. اين محصول 4 عدد جاي كارت عابر بانك دارد. چرم اين كيف با به کار گیری از گياه دباغي شده هست و هيچ نوع مواد شيميايي در آن به کار گیری نشده می باشد كه همين دستور از بروز حساسيت جلوگيري خواهد كرد.
استفاده بیش تر از کیف پول امداد می‌نماید که پول‌ها را راحت و ایمن حمل فرمایید و همینطور به کیف دستی نظم می‌دهد. کیف پول مدل «122142-3» از مارک «شهر چرم» (Leather City) یک نمونه کیف پول مناسب برای خانم‌هاست. این کیف بیشتراز انواع کتی و به طول 19.5، عرض 10 و ضخامت 3 سانتی‌متر است. جنس آن بیش تر از چرم قهوه‌ای‌رنگ و از گونه چرم گاو است. این کیف 6 شیار برای نگهداری کارت‌های اعتباری و 4 شیار برای کارت ویزیت دارد. در قسمتی از آن محلی برای حفظ عکس وجود داراست که سه عدد عکس 3×4 را در خود جای می‌دهد. این کیف سه محفظه برای مراقبت اسکناس به چهره صاف دارد. در پشت کیف یک محفظه‌ی زیپ‌دار برای محافظت سکه تعبیه شده است. این کیف بوسیله یک دکمه به صورت پنهان بسته می‌شود. چرم شهر با به کار گیری از چرم ارگانیک سعی کرده که محصولات کاربردی و درعین‌حال به‌روز و زیبا ایجاد و عرضه کند.
تنوع كيفيت و رنگ‌بندي چرم‌هاي صنعتي يا مصنوعي نسبت به دسته طبيعي آن، سبب ساز شده تا اين محصول ها گزینه علاقه افرادي قرارگيرد كه كه بنا به دلايلي علاقه به استفاده بیشتراز چرم‌هاي طبيعي ندارند. «كيف پول كفشدوزك طرح پرباز كن كد 160034 » كيف پولي جذاب و منحصر به فرد به‌فردي است كه گالري كفش‌دوزك آن را طراحي و اجرا مي‌كند. اين محصول زيبا جنسي از چرم مصنوعي شيري رنگ داشته كه زمينه آن، به سبك دفترمشق‌هاي قديمي، حالتي خط‌دار، دارد و براي کلیه ما يادآور خاطرات شيرين برهه زمانی كودكي و مدرسه است. نقاشي‌ كودكانه‌اي كه روي اين محصول اجرا شده، آن را بیشتراز ديگر محصول ها مشابه متمايز كرده و جذاب‌تر مي‌كند. طرح اين كيف كودكي خندان را نشان مي‌‍دهد كه نظیر پرنده‌اي پرباز كرده و در آسماني با ابرهاي آبي پرواز مي‌كند. نحوه باز و بسته شدن اين كيف راحت بوده و توسط دكمه‌هاي مگنتي امكان‌پذير مي‌شود. اين محصول براي دختران جوان مطلوب بوده و فضاي كافي براي اسكناس و سكه مهیا مي‌كند. کیف دستی چرم طبیعی کهن چرم مدل Pf23 نصیب مياني اين كيف جايي براي نوشت‌افزار تعبيه شده كه در چهره لزوم مي‌توانيد بیشتراز آن به کار گیری كنيد. گالري كفش‌دوزك اين محصول شكيل و زيبا را در جعبه‌اي شكيل و آراسته با نقاشي‌هاي كودكانه و بي ‌نهايت زيبا ارايه مي‌كند.
طراحی زیاد کاربردی «کيف پول قدیمی چرم جور LWS47-3» شامل دو لت و یک صفحه چسبیده به یکی از لت‌هاست، مثل کتاب یا این که دفترچه‌ای که صفحات آن ورق می‌خورند. یکی بیشتراز لت‌های این کیف پول جهت قرار دادن اسکناس بوده که بر روی خویش 3 جای کارت و یک جای عکس دارد و لت دیگ�